Szkolenia i kwalifikacje

 

Konie są obecne w moim życiu od przeszło 20 lat. Te, które zagościły w nim na dłużej, bardzo dbały o moją wszechstronną edukację - od fizjologii i żywienia, poprzez biomechanikę i fizjoterapię, aż po dopasowywanie siodeł. Szczególnie to ostatnie szybko przerodziło się w życiową pasję. 

W celu zdobywania wiedzy i doświadczenia odbyłam wiele szkoleń zorganizowanych w Polsce. Pierwszą praktykę zdobywałam w Szkocji, pod okiem Jocelyn Danby (certyfikowanej Master Saddler i Master Saddle Fitter, zrzeszonej w brytyjskim cechu The Society of Master Saddlers, z ponad 25-letnim doświadczeniem w szyciu i dopasowywaniu siodeł).

Jako jedna z pierwszych osób w Polsce ukończyłam pełny cykl szkoleniowy zorganizowany przez Polski Związek Siodlarski - związek wspierany przez SMS i wiernie odwzorowujący system szkolenia saddle-fitterów w Wielkiej Brytanii. Znajdziecie mnie w rejestrze certyfikowanych specjalistów.

Po egzaminie Polskiego Związku Siodlarskiego kontynuowałam swoją naukę już brytyjskim the Society of Master Saddlers. W sierpniu 2023 po zdanych egzaminach w Anglii uzyskałam kwalifikację Qualified Saddle Fitter jako pierwsza osoba w Polsce.

Kolejny cel - Master Saddle Fitter za 4 lata.

Posiadam w pełni wyposażony mobilny warsztat - poza nielicznymi wyjątkami jestem w stanie wykonać pełny serwis Twojego siodła na miejscu przy koniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz pieniądze i czas, a co najważniejsze - możesz od razu ocenić efekty mojej pracy.

Ponad to zajmuję sprzedażą i serwisem siodeł marki Passier, Ideal, Fairfax, Kent&Masters, Ikonic oraz Thorowgood.

Moją misją jest poprawa bezpieczeństwa i komfortu zarówno koni, jak i jeźdźców - niezależnie od tego, jaki masz budżet.

 

 

Do zobaczenia!

Roksana Mikuła

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl